Přehled akcí: 15.4. - 31.5.2019

 

Termín

Akce

Účastní se

 
15.4.
(Po)
 

Anastázie

14:00-17:00

Bloggers - seminář
metody výuky Aj ZŠ Louny, Přemyslovců

Jelińská Zdeňka

 
16.4.
(Út)
 

Irena

8:00-16:30

Konferenci Úspěch pro každého žáka 2019
DOX, Poupětova 1, Praha 7

Ledvinová Jana

14:00-15:00

Velikonoční dílna ve ŠD

Vychovatelky

16:00

Rodičovská schůzka 1. stupeň
16:00

Učitelé, Vychovatelky

16:30

Rodičovská schůzka 2. stupeň
16:30

Učitelé, Vychovatelky

 
17.4.
(St)
 

Rudolf

9:00-10:00

112 - Projektový den POLICIE
Tělocvična

0., 1., 2., 3., 4.A, 4.B

10:00-11:00

112 - Projektový den POLICIE
Tělocvična

5., 6., 7., 8., 9.

13:00

Výuka první pomoci dětí a mládeže
ČČK; DDM Žatec

Pokutová Ivana

14:00

Náhradní zápis do 1. třídy
budova 1. stupně

Křenková Kateřina, Tegtmajerová Ivana

 
18.4.
(Čt)
 

Valerie

 

Velikonoční prázdniny

 

 
19.4.
(Pá)
 

Rostislav

 

Velikonoční prázdniny

 

 
20.4.
(So)
 

Marcela

 
21.4.
(Ne)
 

Alexandra

 
22.4.
(Po)
 

Evženie

 
23.4.
(Út)
 

Vojtěch

14:00-18:00

Sběr - 1. stupeň
Cukrovar Lenešice

Charvátová Zuzana, Pazourková Simona

 
24.4.
(St)
 

Jiří

8:00- 9:40

Aktivity se třídou
Buškovice

6.

13:45-14:30

Setkání CKP

Pokutová Ivana, Randis Peter, Wild Jan, Zlatohlávek Kamil

14:00-18:00

Sběr - 2. stupeň + MŠ
Cukrovar Lenešice

Jarošová Kateřina, Pazourková Simona

 
25.4.
(Čt)
 

Marek

7:00-10:00

Sběr
Cukrovar Lenešice

Fiřtová Vladimíra, Charvátová Zuzana

8:30-16:30

Pokračovací kurz kritického myšlení
Praha

Ledvinová Jana

 
26.4.
(Pá)
 

Oto

 

Dotazníkové šetření - kariérové poradenství

8.

 
27.4.
(So)
 

Jaroslav

 
28.4.
(Ne)
 

Vlastislav

 
29.4.
(Po)
 

Robert

 
30.4.
(Út)
 

Blahoslav

14:30

Škola v přírodě
rozvrh žáků, kteří odjíždějí:8:00 - 11:35 Přes poledne mohou být žáci ve školní družině ODJEZD: 15:00 (autobus přistaven 14:30)

 

 
1.5.
(St)
 

 

Škola v přírodě

 

 
2.5.
(Čt)
 

Zikmund

6:45

Školní družina-po dobu školy v přírodě
Upravená provozní doba: Ranní : od 6:45, v budově 2. stupně Odpolední: 11:30 - 15:00, v budově 1. stupně

 

 

Škola v přírodě

 

 
3.5.
(Pá)
 

Alexej

6:45

Školní družina-po dobu školy v přírodě
Upravená provozní doba: Ranní : od 6:45, v budově 2. stupně Odpolední: 11:30 - 15:00, v budově 1. stupně

 

 

Škola v přírodě

 

 

IMUZA - projekt
Výjezdní zasedání - Valáškův grunt

Ledvinová Jana

 
4.5.
(So)
 

Květoslav

 

IMUZA - projekt
Výjezdní zasedání - Valáškův grunt

Ledvinová Jana

 

Škola v přírodě

 

 
5.5.
(Ne)
 

Klaudie

 

IMUZA - projekt
Výjezdní zasedání - Valáškův grunt

Ledvinová Jana

 

Škola v přírodě

 

 
6.5.
(Po)
 

Radoslav

6:45

Školní družina-po dobu školy v přírodě
Upravená provozní doba: Ranní : od 6:45, v budově 2. stupně Odpolední: 11:30 - 15:00, v budově 1. stupně

 

13:15

Škola v přírodě
Návrat 13:15 - 13:45

 

 
7.5.
(Út)
 

Stanislav

 
8.5.
(St)
 

 

 
9.5.
(Čt)
 

Ctibor

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
10.5.
(Pá)
 

Blažena

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
11.5.
(So)
 

Svatava

8:30-16:30

Pokračovací kurz kritického myšlení
Praha

Ledvinová Jana

 
12.5.
(Ne)
 

Pankrác

 
13.5.
(Po)
 

Servác

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
14.5.
(Út)
 

Bonifác

15:15-16:00

Metodické sdružení jazyky

Charvátová Zuzana, Jelińská Zdeňka, Křenková Kateřina, Pechová Daniela, Tegtmajerová Ivana, Zlatohlávek Kamil

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 
15.5.
(St)
 

Žofie

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 

Okresní kolo mladých zdravotníků

Pokutová Ivana

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
16.5.
(Čt)
 

Přemysl

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
17.5.
(Pá)
 

Aneta

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
18.5.
(So)
 

Nataša

 
19.5.
(Ne)
 

Ivo

 
20.5.
(Po)
 

Zbyšek

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
21.5.
(Út)
 

Monika

15:00-16:00

Konzultace

 

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 
22.5.
(St)
 

Emil

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
23.5.
(Čt)
 

Vladimír

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
24.5.
(Pá)
 

Jana

9:00-16:00

Konference TOŠ: ŠKOLA JINAK 2019

Ledvinová Jana, Zlatohlávek Kamil

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 
25.5.
(So)
 

Viola

 
26.5.
(Ne)
 

Filip

 
27.5.
(Po)
 

Valdemar

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
28.5.
(Út)
 

Vilém

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
29.5.
(St)
 

Maxim, Maxmilián

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
30.5.
(Čt)
 

Ferdinand

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 

SEMINÁŘ K REFORMĚ FINANCOVÁNÍ REGIONÁLNÍHO ŠKOLSTVÍ

Ledvinová Jana, Zlatohlávek Kamil

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

 
31.5.
(Pá)
 

Kamila

 

Pedagogická praxe - školní družina
studentky SPgŠ Most

Špeciánová Miluše

 

Pedagogická praxe - přípravná třída
studentka SPgŠ Most

Špeciánová Miluše, Švejdová Alena

Zpracováno v systému Bakaláři