(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: 3.tř  (Vaiglová Pavla)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

3.
Čj
Vai

3.
M
Vai

3.
Čj
Buk

3.
Vv
Buk

3.
Vv
Buk

     

 
Ú
t

 

3.
Čj
Vai

3.
M
Vai

3. (B)
Čj
Vai

3.
Pr
Buk

3. (A)
Čj
Vai

3.
Hv
Šef

   

 
S
t

 

3.
Čj
Vai

3.
M
Vai

3.
Tv
Vai

3.
Tv
Vai

       

 
Č
t

 

3.
Čj
Vai

3.
M
Vai

3.
Pr
Buk

3. (B)
Buk

3. (A)
Buk

     

 
P
á

 

3. (B)
M
Vai

3. (A)
M
Vai

3.
Čj
Vai

3.
Čj
Buk

       

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: 1.tř  (Šefčíková Hana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

1.
Čj
Šef

1.
M
Šef

1.
Hv
Šef

1.
Čj
Šef

       

 
Ú
t

 

1.
Čj
Šef

1.
M
Šef

1.
Pr
Šef

         

 
S
t

 

1.
Čj
Šef

1.
M
Šef

1.
Čj
Šef

1.
Vv
Šef

       

 
Č
t

 

1.
Čj
Šef

1.
M
Šef

 

1.
Čj
Šef

       

 
P
á

 

1.
Čj
Šef

1.
M
Šef

1.
Čj
Šef

1.
Šef

       

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: 2.tř  (Bulandrová Lada)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

2.
Čj
Bul

2.
M
Bul

2.
Hv
Bul

2.
Čj
Bul

       

 
Ú
t

 

2.
Čj
Bul

2.
M
Bul

 

2.
Pr
Bul

2.
Čj
Bul

     

 
S
t

 

2.
Čj
Bul

2.
M
Bul

2.
Vv
Bul

2.
Čj
Bul

2.
Aj
Pek

     

 
Č
t

 

2.
Čj
Bul

2.
M
Bul

2.
Bul

2.
Pr
Bul

       

 
P
á

 

2.
Čj
Bul

2.
M
Bul

 

2.
Čj
Bul

       

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: 5.A  (Tegtmajerová Ivana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

5.A
Čj
Teg

 

5.A
M
Teg

5.A
Vla
Teg

5.A
Čj
Teg

     

 
Ú
t

 

5.A
Čj
Teg

5.A
M
Teg

5.A
Aj
Teg

5.A
Čj
Teg

 

5.A
Buk

   

 
S
t

 

5.A
Čj
Teg

5.A
M
Teg

 

5.A
Aj
Teg

5.A
Čj
Teg

     

 
Č
t

 

5.A
Čj
Teg

5.A
M
Teg

5.A
Aj
Teg

5.A
Vla
Teg

S: 5.A
Vv
Paz

S: 5.A
Vv
Paz

   

 
P
á

 

5.A
Čj
Teg

 

5.A
M
Teg

5.A
Hv
Teg

       

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: 4.tř  (Pazourková Simona)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

4.
Čj
Paz

4.
M
Paz

4.
Pří
Paz

4.
Aj
Pek

4.
Čj
Paz

     

 
Ú
t

 

4.
Čj
Paz

4.
M
Paz

4.
Vla
Paz

4.
Čj
Paz

4.
Buk

     

 
S
t

 

4.
Čj
Paz

4.
M
Paz

4.
Tv
Buk

4.
Tv
Buk

4.
Vv
Buk

4.
Vv
Paz

   

 
Č
t

 

4.
Čj
Paz

4.
M
Paz

4.
Vla
Paz

4.
Čj
Paz

4.
Hv
Šef

     

 
P
á

 

4.
Čj
Paz

4.
Aj
Pek

4. (A)
M
Paz

4. (B)
M
Paz

4.
Pří
Paz

     

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: Angl  (Zlatohlávek Kamil)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

6.
M
Zl

9.
M
Zl

   

9.
Aj
Zl

     

 
Ú
t

 

9.
M
Zl

9.
M
Zl

6.
M
Zl

     

9. (B)
Njv
Pech

9. (A)
Njv
Pech

 
S
t

 

6.
Aj
Pech

8. (A)
Njv
Pech

8. (B)
Njv
Pech

7.
Aj
Pech

       

 
Č
t

 

6.
M
Zl

6.
M
Zl

9.
Njv
Pech

9.
M
Zl

   

9.
Aj
Zl

 

 
P
á

 

9.
M
Zl

6.
M
Zl

9.
Aj
Zl

6.
Aj
Pech

       

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: Díl  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: Nová  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

9.
Čjl
Led

6.
D
Led

9.
D
Led

9.
Fy
Wil

       

 
Ú
t

 

 

7.
M
Pech

8.
M
Wil

7.
Fy
Wil

6.
Fy
Wil

 

8.
Fy
Wil

 

 
S
t

 

8.
M
Wil

6.
D
Led

9.
Čjl
Led

9.
D
Led

 

S: 9. (B)
Fy
Wil

S: 9. (B)
Fy
Wil

 

L: 9. (A)
Fy
Wil

L: 9. (A)
Fy
Wil

 
Č
t

 

9.
Čjl
Led

9.
Čjl
Led

6.
Fy
Wil

8.
Fy
Wil

   

7.
Ov
Pech

7.
RoV
Pech

 
P
á

 

7.
M
Pech

7.
Aj
Pech

8.
M
Wil

7.
Fy
Wil

       

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: Hv  (Jelińská Zdeňka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

8.
Aj
Jel

 

7.
Z
Jel

8.
Kv
Jel

6.
Kv
Jel

9.
Kv
Jel

   

 
Ú
t

 

8.
Aj
Jel

   

6.
Z
Jel

     

8.
Z
Jel

 
S
t

 

9.
Z
Jel

7.
Z
Jel

 

8.
Ov
Jel

       

 
Č
t

 

8.
Z
Jel

   

6.
Z
Jel

       

 
P
á

 

8.
Aj
Jel

9.
Z
Jel

7.
Kv
Jel

         

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: AJ1  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

   

3. (A)
Aj
Pek

 

3. (B)
Aj
Teg

     

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

     

3. (A)
Aj
Pek

3. (B)
Aj
Teg

     

 
P
á

 

3. (A)
Aj
Pek

3. (B)
Aj
Teg

4. (B)
Aj
Pek

4. (A)
Aj
Pek

       

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: Klub  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: Kuch  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

           

S: 8.
Pp
Šve

S: 8.
Pp
Šve

 
P
á

 

               

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: MUč  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

       

S: 7. (B)
Inv
Wil

S: 7. (B)
Inv
Wil

   

L: 7. (A)
Inv
Wil

L: 7. (A)
Inv
Wil

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

 

8. (B)
Inv
Wil

8. (A)
Inv
Wil

 

6. (Dív)
Inv
Wil

     

 
Č
t

 

       

S: 5.B
Infp
Wil

S: 5.B
Infp
Wil

 

9.
Infp
Wil

L: 5.A (celá)
Infp
Wil

L: 5.A (celá)
Infp
Wil

 
P
á

 

       

6. (Chl)
Inv
Wil

     

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: Poz  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

               

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

               

 
P
á

 

               

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: Př  (Randis Peter)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

 

8.
D
Ran

8.
M
Wil

7.
D
Ran

S: 7. (A)
Ran

S: 7. (A)
Ran

   

L: 7. (B)
Ran

L: 7. (B)
Ran

 
Ú
t

 

7.
Ran

8.
Bič
Ran

9.
Ch
Ran

9.
Ov
Ran

5.A
Pří
Ran

 

S: 6.
Ran

S: 6.
Ran

L: 6.
Ran

L: 6.
Ran

 
S
t

 

 

9.
Ran

7.
D
Ran

   

S: 9. (A)
Ch
Ran

S: 9. (A)
Ch
Ran

 

L: 9. (B)
Ch
Ran

L: 9. (B)
Ch
Ran

 
Č
t

 

 

8.
D
Ran

7.
Ran

 

6.
Ran

 

L: 8.
Bič
Ran

L: 8.
Bič
Ran

 
P
á

 

 

5.A
Pří
Ran

 

S: 8.
Ran

S: 8.
Ran

     

L: 9.
Ran

L: 9.
Ran

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: ŠD  (Špeciánová Miluše)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

0.
Příp
Šve

0.
Příp
Špe

0.
Příp
Špe

0.
Příp
Špe

       

 
Ú
t

 

0.
Příp
Šve

0.
Příp
Špe

0.
Příp
Špe

0.
Příp
Špe

       

 
S
t

 

0.
Příp
Šve

0.
Příp
Špe

0.
Příp
Špe

0.
Příp
Špe

       

 
Č
t

 

0.
Příp
Šve

0.
Příp
Špe

0.
Příp
Špe

0.
Příp
Špe

       

 
P
á

 

0.
Příp
Šve

0.
Příp
Špe

0.
Příp
Špe

0.
Příp
Špe

       

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: Těl  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

 

5.A
Tv
Jel

     

5.B
Tv
Buk

   

 
Ú
t

 

   

2.
Tv
Buk

1.
Tv
Šef

8. (Dív) +
Tv
Jel

8. (Chl) +
Tv
Jel

   

 
S
t

 

   

5.A
Tv
Jel

 

6. (Chl) +
Tv
Paz

6. (Dív) +
Tv
Buk

   

 
Č
t

 

   

1.
Tv
Šef

 

8. (Chl) +
Tv
Jel

8. (Dív) +
Tv
Jel

   

 
P
á

 

 

5.B
Tv
Buk

2.
Tv
Buk

 

6. (Dív) +
Tv
Buk

6. (Chl) +
Tv
Buk

   

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: 5.B  (Pokutová Ivana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

5.B
Čj
Pok

5.B
M
Pok

5.B
Pří
Pok

5.B
Čj
Pok

5.B
Čj
Pok

     

 
Ú
t

 

5.B
Čj
Pok

5.B
M
Pok

5.B
Vla
Pok

5.B
Aj
Pech

5.B
Pok

 

9. (A)
Čjl
Led

9. (B)
Čjl
Led

 
S
t

 

5.B
Čj
Pok

5.B
M
Pok

5.B
M
Pok

5.B
Pří
Pok

       

 
Č
t

 

5.B
Čj
Pok

5.B
M
Pok

5.B
Čj
Pok

5.B
Aj
Pech

L: 5.B
Vv
Pok

L: 5.B
Vv
Pok

   

 
P
á

 

5.B
Čj
Pok

 

5.B
Aj
Pech

5.B
Vla
Pok

5.B
Hv
Pok

     

 

(rozvrh platný od 7.2.2020)

Základní škola Lenešice, okres Louny  Učebna: VV  (Pechová Daniela)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

 
P
o

 

7.
Čjl
Dvo

7.
Aj
Pech

6.
Čjl
Dvo

6.
Aj
Pech

8.
Njv
Pech

8.
Ch
Pok

   

 
Ú
t

 

6.
Čjl
Dvo

6.
Čjl
Dvo

7.
Čjl
Dvo

8.
Čjl
Dvo

7.
Njv
Pech

 

7.
Vv
Bud

7.
Vv
Bud

 
S
t

 

7.
Čjl
Dvo

 

6.
Čjl
Dvo

6.
Ov
Dvo

8.
Čjl
Dvo

8.
Ch
Pok

   

 
Č
t

 

7.
M
Pech

7.
M
Pech

8.
Čjl
Dvo

7.
Čjl
Dvo

7.
Njv
Pech

 

6.
Vv
Buk

6.
Vv
Buk

 
P
á

 

6.
Čjl
Dvo

8.
Čjl
Dvo

6.
RoV
Dvo

S: 9.
Vv
Bud

S: 9.
Vv
Bud

     

L: 8.
Vv
Bud

L: 8.
Vv
Bud

Zpracováno v systému Bakaláři