A je konec. Všechno pěkné jednou skončí, a tak je to i s naší školou v přírodě. Týden utekl jako voda a my už jsme zase doma.

Týden byl nabitý hrami, soutěžemi, pobytem venku, počasí hrálo s námi – bylo přímo ukázkové. Vychovatelé na jedničku, ubytování pěkné, chutnalo nám. Vyhýbaly se nám i zranění nebo nemoci, až na pár odřených kolen a jeden rozbitý nosánek se to obešlo bez lékařských zásahů. Výlety do Liberce, Děčína a Nového Boru se také povedly. A že odpoledne spadla nějaká ta dešťová kapka – nejsme přece z cukru.

Zkrátka jsme si to užili a tak patří pochvala bezva partě učitelek, vstřícnému vedení školy, super dětem i jejich trpělivým rodičům. Při cestě zpět děti pokřikovaly – My chceme zpátky – a to byla pro nás, učitelky, ta největší odměna, protože jsme věděly, že se dětem pobyt ve Svoru líbil. Tak zase za rok !

Pavla Vaiglová

jgfidjhffdgdf1 jgfidjhffdgdf1 jgfidjhffdgdf1 jgfidjhffdgdf1 jgfidjhffdgdf1

Nahoru