VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

V minulých dnech se do všech kin na celém světě, vydal nový film, Bohemian Rhapsody. Naši žáci druhého stupně se měli také možnost s tímto filmovým dílem seznámit v kině v Lounech. V traileru se představuje americký herec Rami Malek jako geniální skladatel a zpěvák Freddie Mercury. Zachycuje cestu ke slávě, hádky v kapele a globální úspěch jedné z nejoriginálnějších skupin 20. století.

Bohemian Rhapsody je první celovečerní hraný film o skupině Queen. Čtyři vysokoškolští studenti se setkali na přelomu šedesátých a sedmdesátých let v Londýně a zformovali skupinu, která byla dost extravagantní na to, aby byla hned pochopena širokou veřejností. Když ale vydala desku A Night at the Opera a hit Bohemian Rhapsody, bylo o slávě rozhodnuto.

Film se nám velmi líbil. Je zábavný a v hudebních sekvencích přímo dokonalý. V hodinách KULTURNÍ VÝCHOVY jsme vedli o filmu diskuse, rozebírali jednotlivé pasáže, znova si zazpívali hity z filmu. Všem moc doporučujeme a jsme rádi, že jsme na tento film v rámci nejen KV mohli jít.

Zdeňka Jelińská

 

Nahoru