VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Pátá třída vyrazila opět na exkurzi do Jimlína. Pozvala nás naše žákyně Nellča Budiačová. Na statku bylo připraveno pro děti mnoho věcí. Mohly jezdit a očistit koně, svezly se traktorem, také si zahrály vybíjenou v krásném prostředí pod hradem. Na závěr dne si děti opekly špekáčky. Den se moc vydařil, počasí bylo nádherné. Musím pochválit celou pátou třídu, která si pro svou paní učitelku připravila překvapení. Děti koupily krásné dárečky a spolu s Nellči maminkou připravily pohoštění.

Moc tímto děkuji, jak svým páťákům, tak Nellče a její mamince za pozvání.

Káťa Fiřtová

popoddd1 popoddd1 popoddd1 popoddd1 popoddd1 popoddd1 popoddd1 popoddd1 popoddd1 popoddd1 popoddd1 popoddd1 popoddd1 popoddd1

Nahoru