VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Poslední neděli v září jel náš sportovní kroužek poznávat krásy Labské stezky. A protože to je k Labi přece jen kus cesty, museli jsme nejprve cestovat vlakem do Lovosic. V Lovosicích už jsme se napojili na Labskou stezku, v Malých Žernosekách přejeli přívozem na druhou stranu Labe a pak už nás čekala nádherná cesta podzimním údolím zvaném „Porta Bohemica“.

Dojeli jsme až ke zdymadlům v Ústí nad Labem a cestou zpět do Lovosic jsme symbolicky cyklostezku uzamkli. Výlet se vydařil, ujeli jsme 39 km a příští neděli se těšíme na in-line brusle na Matyldu.

Daniela Pechová a Vlaďka Fiřtová

cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1 cxylkoctyr1

Nahoru