VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

V týdnu od 11. od 14.11.2019 jsme se v 9. třídě zabývali projektem "Příběhy bezpráví", který se letos zaměřil na období před a během sametové revoluce. Celý týden jsme si povídali o tom, jaké to v té době bylo. Ptali jsme se příbuzných a známých. Prohlédli jsme si také několik foto i video snímků (Pád berlínské zdi, Dráty, které zabíjely, 17. listopad…), z kterých běhal mráz po zádech.

Zaměřili jsme se také na "obžalobu" lidí, kteří v té době dělali všechny ty špatné věci. Ve čtvrtek jsme si do školy přinesli květinu, klíče a další věci, které se na sametové revoluci použily. Zkusili jsme si, jaké to bylo být na revoluci, ať už z pohledu studentů či policistů Projekt nás velice zaujal.

Týna Parýzková

prbezprl1 prbezprl1 prbezprl1 prbezprl1 prbezprl1 prbezprl1 prbezprl1 prbezprl1 prbezprl1 prbezprl1 prbezprl1 prbezprl1 prbezprl1 prbezprl1

Nahoru