VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Pochmurného rána, dne 8.října se mé oči otevřely s myšlenkou, že naší expedici čeká opravdové dobrodružství…..Ponoříme se spolu do kruté minulosti Terezínské pevnosti….. Tak začala reportáž Sáry Mézlové, žákyně osmé třídy z exkurze v Terezíně, kterou navštívili žáci z osmé a deváté třídy naší školy. Jedním ze zadaných úkolů po absolvování exkurze bylo zpracování reportáže ze svých zážitků z Terezína a právě Sára se tohoto úkolu zhostila nejlépe. Velmi pěkně zpracované noviny měla také děvčata Bára Košťálová a Tereza Bylinová, z hochů se to nejlépe povedlo trojici Tomáš Koželuh, Jan Novák, Lukáš Slivkanič. Za příspěvky děkujeme a odměníme drobnými předměty na naší vánoční besídce.

Mgr. Zdeňka Jeliňská

jelreport1 jelreport1 jelreport1 jelreport1

Nahoru