VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Dneska jsme si před vánočními prázdninami užili besídku. Nechyběly vánoční tradice – pouštěli jsme ořechové skořápky se svíčkami a poslouchali koledy. Pak nás navštívil Ježíšek a pro každého něco přinesl, měli jsme totiž za úkol udělat „tajného Santu“ a obdarovat vylosovaného spolužáka něčím, co ho potěší, snad se to povedlo.

Pan učitel se slečnou asistentkou nám nadělili „praktický dárek“ a po Vánocích budeme všichni mít čím rýsovat???? Po nadílce jsme si pochutnali na čaji a cukroví a pustili se do her a povídání. Krásně nám to uteklo a vydali jsme se vstříc prázdninám.

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE.

Šestka

zlabesed1 zlabesed1 zlabesed1 zlabesed1 zlabesed1 zlabesed1 zlabesed1 zlabesed1 zlabesed1 zlabesed1

Nahoru