VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Vánoce se blíží a hodiny se zdají být nekonečné… A navíc, jsou poslední na této škole. Pak už jinde. Ano, ve třídě deváté.
Během tohoto času jsme napsali mnoho vánočních příběhů. Prožili Vánoční chvilku poezie s básněmi českých spisovatelů a také Autorské čtení vlastních pohádek. Většina z nich byla velmi povedená.

Jana Ledvinová

Jak to vidí deváťáci:
„Tento týden byl u nás v 9.třídě vánoční. Četli jsme si různé pohádky nebo recitovali básničky. Ve středu přišla na řadu vánoční pohádka, kterou jsme si měli sami vymyslet a následně v pátek 20.12. na 1.stupni třídám vyprávět. Všem se pohádky moc líbily a navzájem jsme si všichni popřáli krásné vánoce. Psaní pohádky nás moc bavilo a doufáme, že někdy budeme mít tuhle příležitost znovu.“

Týna Parýzková

janavanoce1 janavanoce1 janavanoce1 janavanoce1 janavanoce1 janavanoce1 janavanoce1

Nahoru