VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Jak mnozí z vás již ví, rok, co rok se u nás ve škole tradičně dělá dvakrát do roka velký sběr papírů, kartonů, ale i například víček a plechovek. Tento rok ho měla v režii naše 9.třída pod vedením paní učitelky Simony Pazourkové a Simony Vlkové. Sběr trval dohromady 3 dny a za tuto dobu jsme stihli zvážit okolo 14 tun. Nejen že to byl fajn čas strávený s mojí třídou, ale zároveň jsme se po dlouhé době potkali s lidmi, kteří jsou již na středních školách. I já jsi pamatuji můj první sběr, kdy jsem jako malý prvňáček jela s rodiči, abych se dozvěděla, kolik jsme toho za tento rok nasbírali. Letošní sběr nebyl jen o práci, ale také o pohodě, vzpomínkách a smíchu. Proto si myslím, že vše si jde zpříjemnit a můžeme jen doufat, že i ti rodiče co přijeli …také spokojeni odjeli. Musím podotknout, že někteří z jedinců se se sběrem doopravdy činili a nasbírali krásné váhy. Bylo hodně vidět, jak se v některých rodinách zapojovali i babičky a dědečkové, kteří měli radost za každé kilo, které mohou svým vnoučatům přivést. Když zdraví a situace dá, budeme rádi, když se opět setkáme za půl roku na druhém (jarním) sběru. Proto bych na závěr chtěla poděkovat celé partě, která pro nás tento sběr umožnila. Budeme tedy doufat v blízké shledání na jaře v roce 2021.

Sára Mézlová

svbrrre1 svbrrre1 svbrrre1 svbrrre1 svbrrre1 svbrrre1 svbrrre1 svbrrre1

Nahoru