VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

... a to byl důvod, užít si společnou hodinu tělesné výchovy venku. Máme velkou východu, že hned u školy je prostorné hřiště, které nám k dnešní zábavě poskytlo celou svoji plochu plnou sněhu. K tomu se na nás ta bílá krása sypala z nebe, tak radost byla dvojnásobná. Z hodin ve škole víme, že sníh je specifická forma ledu, pevného skupenství vody. Je tvořen ledovými krystalky seskupenými do sněhových vloček. V mírném pásu, ve kterém žijeme je sníh typickým obrazem zimy. Je lehce zpracovatelný, tvarovatelný, takže jsme se vesele pustili do tvorby sněhových koulí a po vyslechnutí pravidel začala koulovaná. Následovala stavba prvních letošních sněhuláků a nechyběly ani pohybové hry.

Moc jsme si hodinu užili.

Žáci 5.třídy

tvvenku2tvvenku3

Nahoru