4.PROJEKTOVÝ DEN - DĚTSKÝ DEN MEZI ROČNÍKY
SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

Úvod > Aktuality ze školy > Cestovní kancelář

Cestovní kancelář

V pondělí 11.4. se 5. třída proměnila v sídlo šesti cestovních kanceláří. Všechny se věnovaly propagaci České republiky, každá si však vybrala jiný region. CK ALMIA zvala návštěvníky do Ústeckého kraje a našeho nejmladšího národního parku České Švýcarsko. Na Plzeňský kraj se zaměřila CK SVĚTOVKA, své zákazníky lákala k návštěvě ZOO nebo pivovaru Plzeňský Prazdroj.  CK RYBKA nabízela turistům prohlídku Karlových Varů a dalších lázeňských měst. Ani cestovní kancelář V.O.M.M. nezůstala pozadu a pozvala své klienty na nejkrásnější místa Libereckého kraje – hrad Housku, Ještěd nebo Panskou skálu. Poslední dvě kanceláře se zajímavými názvy FLEKODRÁHY a SASAKI si vybraly kraj Jihočeský s jeho krásnými zámky Hluboká nebo Červená Lhota. Každá skupina vytvořila svůj propagační plakát, společně pak sestavily katalog nejzajímavějších míst naší vlasti. Jako nejobtížnější se nakonec ukázalo vytvořit reklamu pro rádio či televizi. I s tím si však nakonec všechny „cestovky“ úspěšně poradily.

Ivana Tegtmajerová, Michaela Pokorná