BRUSLENÍ
MASOPUST 2023

Úvod > Aktuality ze školy > Krůček po krůčku….EPIZODA DRUHÁ

Krůček po krůčku….EPIZODA DRUHÁ

Není nic krásnějšího, než pohled na sněhem pokrytou krajinu, stromy obalené krystalky sněhu, nebo když chytáte padající vločky na jazyk. K tomu jste na lyžařském výcviku s partou svých kamarádů a zažíváte něco, na co budete vzpomínat ještě dlouho, když už základní školu opustíte. Dnes jsme jeli na Boží Dar do Ski areálu Nowako, kde jsme zahájili naší cestu - Krůček po krůčku na lyžích kráčím, snowboard i odvahu s sebou si nosím….Dnešní den jsme si náramně užili na krásném prašanu. Celou noc padal sníh a stále padá a my jsme nadšení, že si lyžařský výcvik můžeme plně užívat. Jsme dvě družstva lyžařů a jedno družstvo snowboardistů. Bydlíme v Novém Městě u Jáchymova v horském středisku PAM. Po dopoledním a odpoledním lyžařském výcviku nás po relaxaci čekaly zimní radovánky a soutěže na sněhu. Už jste někdy zkoušeli plavat ve sněhu, válet sudy, nebo v něm běhat? My dnes podvečer a bylo bezva se doslova koupat v tom čerstvém sněhu. Zítra nás čeká výcvik v dalším ski areálu Krušných hor, na Plešivci. Moc se těšíme a z hor posíláme bílé vločky.

Vaši S a L