DEN NÁVŠTĚV
Ukliďme Česko 2023 - okolí školy

Úvod > Aktuality ze školy > MOJE CESTA K ÚSPĚCHU

MOJE CESTA K ÚSPĚCHU

V rámci celoškolního projektu máme v občanské výchově předmětový úkol, který ukládá žákům pohovořit a přiblížit svým spolužákům, jaká je moje osobní dosavadní největší cesta k dosažení nějakého úspěchu. Máme mezi sebou úspěšného střelce, fotbalisty a v dnešní prezentaci nám velmi pěkně představily svoji cestu se svými psími miláčky Irena, Simona, Maruška a Natálie. Irena nám představila svého Benžika, který miluje ředkvičky, poslouchá na různé povely, sedni, lehni, styď se atd. Simona má pejsky dva, Terku a Fleka. Terka chroupe mrkev a Flek zase klobásy a citrón. Marie se stará o Rozárku, kterou pojmenovala podle Rozárky z Popelky. Hladkosrstý jezevčík Kiki dělá radost Natálce. V rámci svého povídání nám děvčata představila mnoho psích pomůcek i pamlsků, které používají při starosti se o svoje pejsky. Na závěr jsme si ve třídě udělali statistiku, kolik celkem pejsků se nám v domácnostech pohybuje v rámci naší třídy. Je jich celkem 25 různých ras.

Děkujeme děvčatům za velmi zdařilou prezentaci svého úspěšného starání se o pejsky.