Divadlo VeTři - dopravní výchova
Zápis do přípravné třídy

Úvod > Aktuality ze školy > Celostátní kuchařská soutěž Finále Zdravá 5

Celostátní kuchařská soutěž Finále Zdravá 5

Naše škola se zapojila do Celostátní kuchařské soutěže Finále Zdravá 5.  První tým v sestavě Nikolka Šatopletová, Irenka Zárubová a Adélka Sýkorová se chopil výzvy. Jejich úkolem bylo upéct zdravé muffiny, a tak připravili lahodnou oázu jahodové harmonie. Druhý tým, složený z Terezky Sunkovské, Matyldy Hessové a Adama Krupky, se rozhodl pro originální muffiny ve tvaru včelího úlu. A nakonec, třetí tým, který tvořily děti z 1. a 2. třídy, v čele s Karlou Krupkovou, Nelou Chrenekovou a Nikolasem Šatopletem, se rozhodl překvapit svačinou do školy v podobě vitaminové housky a chutných sušenek s pomerančovým fresh džusem. Všem týmům patří velké díky za jejich úsilí, snahu a odvahu. Také děkujeme paní vychovatelce Vlaďce za ušití krásných zástěr. Bez nich by to nebylo ono.

Soutěž bude zveřejněna na facebooku "Zdravá 5" a tady nastává důležitý moment. Všichni budou moci přispět k úspěchu našich soutěžících tím, že budou lajkovat fotky pokrmů našich dětí. Odkazy budeme sdílet na facebooku školy. A proč je to tak důležité? Protože čím více lajků, tím větší šanci máme na postup do velkého finále. Prosíme všechny přátele a příznivce, aby se zapojili a pomohli nám podpořit naše šikovné soutěžící. Vaše lajky mohou udělat velký rozdíl a pomůžou nám dosáhnout velkého úspěchu.

Děkujeme Vám za podporu.

Nikol Antonyová a Zuzana Charvátová