image

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1
Zahájení školního roku 2021/2022 - informace
2
Třída plná pohody
3 4 5
6 7 8
T-mobile Olympijský běh 2021
9 10 11 12
13 14
Rodičovské schůzky ONLINE
15 16 17 18 19
20 21 22 23
Drakiáda 2021
24 25 26
27
Ředitelské volno pro žáky
28 29 30 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Zaměstnanci

Zaměstnanci

Vedení školy

Ledvinova

Mgr. Jana Ledvinová - ředitelka
jana.ledvinova@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Zlatohlavek

Ing. Kamil Zlatohlávek - zástupce ředitele
kamil.zlatohlavek@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Pedagogičtí pracovníci

Bulandrova.jpg

Mgr. Lada Bulandrová
lada.bulandrova@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Dvorak

Mgr. Jan Dvořák
jan.dvorak@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Firtova

Vladimíra Fiřtová
vladimira.firtova@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Jelinska

Mgr. Zdeňka Jelińská
zdenka.jelinska@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Pazourkova

Mgr.Simona Pazourková
simona.pazourkova@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Pechova

Ing.Daniela Pechová
daniela.pechova@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Pokutova

Ing. Ivana Pokutová
ivana.pokutova@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Randis

Mgr. Peter Randis
peter.randis@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

hanka.jpg

Mgr. Hana Šefčíková
hana.sefcikova@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

jirka.jpg

Bc. Jiří Šik
jiri.sik@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Specianova

Miluše Špeciánová
miluse.specianova@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Tegtmajerova

Mgr. Ivana Tegtmajerová
ivana.tegtmajerova@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Wild

PaedDr. Jan Wild
jan.wild@zslenesice.com
Konzultační hodiny:
Úterý 15:00 - 16:00 po domluvě

Asistentky pedagoga

Jarosova

Kateřina Jarošová, Dis.
katerina.jarosova@zslenesice.com

Správní zaměstnanci

Jiří Felenda - školník, topič
jiri.felenda@zslenesice.com

mirka.jpg

Miroslava Zárubová - uklízečka

Zakova

Marcela Žáková - uklízečka

Fridrichova

Hana Fridrichová - uklízečka

Svejdova

Alena Švejdová - hospodářka, účetní
alena.svejdova@zslenesice.com

Sadilkova

Marcela Sadílková - vedoucí školní jídelny
marcela.sadilkova@zslenesice.com

Umhohova

Lenka Umhöhová - kuchařka

Santorova

Pavlína Šantorová - kuchařka