image

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1
Zahájení školního roku 2021/2022 - informace
2
Třída plná pohody
3 4 5
6 7 8
T-mobile Olympijský běh 2021
9 10 11 12
13 14
Rodičovské schůzky ONLINE
15 16 17 18 19
20 21 22 23
Drakiáda 2021
24 25 26
27
Ředitelské volno pro žáky
28 29 30 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Pro žáky a rodiče > Suplování

 

Suplování:  Úterý 21.9.2021  (sudý týden)

  Nepřítomné třídy

-2

-1

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

  2.

 

 

 

 

SKANZEN

 

 

 

 

 

 

 

  9.

 

 

 

 

 

 

SKANZEN

OBĚD

VÝUKA

 

 

 

  Změny v rozvrzích učitelů:

  Dvořák Jan

před 2. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň

 

 

před 6. hodinou dohled Jídelna

 

  Randis Peter

před 3. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň

 

  Změny v rozvrzích tříd:

  5.

4.hod

Aj

A

(5.tř)

spojí

Jelińská Zdeňka

(Pech)

  7.

3.hod

Aj

A

(Angl)

spojí

Zlatohlávek Kamil

(Pok)

 

5.hod

Čjl

 

(ČJ)

supluje

Ledvinová Jana

(Pech)

  Pedagogický dohled u třídy:

2., 2., 3. hod - Pokutová Ivana

9., 4., 5. hod - Pechová Daniela

                                             

 

Suplování:  Středa 22.9.2021  (sudý týden)

  Nepřítomné třídy

-2

-1

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

  0.+1.

 

 

 

 

SKANZEN

 

 

 

 

 

 

 

  8.

 

 

 

 

 

 

SKANZEN

 

 

 

 

 

  Změny v rozvrzích učitelů:

  Bulandrová Lada

před 4. hodinou dohled Patro - 1. stupeň

 

  Jelińská Zdeňka

před 4. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň

 

  Pechová Daniela

před 7. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň

 

  Pokorná Michaela

před 3. hodinou dohled Patro - 1. stupeň

 

 

před 5. hodinou dohled Jídelna

 

  Šefčíková Hana

před 3., 4. hodinou dohled Přízemí - 1.stupeň

 

  Změny v rozvrzích tříd:

  5.

1.hod

Čj

 

(5.tř)

supluje

Pokorná Michaela

(Teg)

 

2.hod

M

 

(5.tř)

supluje

Pokorná Michaela

(Teg)

 

3.hod

Vla

 

(5.tř)

supluje

Pokorná Michaela

(Teg)

 

4.hod

Pří

 

(5.tř)

supluje

Pokorná Michaela

(Teg)

  7.

1.hod

M

A

(MA)

spojí

Wild Jan

(Led)

 

2.hod

M

B

(MA)

spojí

Wild Jan

(Led)

 

6.hod

Výz

 

(Př)

supluje

Pechová Daniela

(Ran)

 

7.hod

Výz

 

(Př)

supluje

Pechová Daniela

(Ran)

  8.

3.hod

D

 

(Př)

supluje

Zlatohlávek Kamil

(Ran)

  Pedagogický dohled u třídy:

0., 2., 3. hod - Špeciánová Miluše

1., 2., 3. hod - Pazourková Simona

8., 4., 5. hod - Zlatohlávek Kamil

                                             

 

Suplování:  Čtvrtek 23.9.2021  (sudý týden)

  Změny v rozvrzích učitelů:

  Bulandrová Lada

před 3. hodinou dohled Patro - 1. stupeň

 

  Pechová Daniela

před 5. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň

 

 

před 7. hodinou dohled Patro - 2. stupeň

 

 

před 6. hodinou dohled Jídelna

 

  Pekařová Diana

před 2., 3. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň

 

  Pokorná Michaela

před 6. hodinou dohled Jídelna

 

  Wild Jan

před 4. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň

 

  Zlatohlávek Kamil

před 5. hodinou dohled Jídelna

 

  Změny v rozvrzích tříd:

  2.

1.hod

Čj

 

(2.tř)

supluje

Vlková Simona

(Pok)

 

2.hod

M

 

(2.tř)

supluje

Vlková Simona

(Pok)

 

3.hod

Pr

 

(2.tř)

supluje

Vlková Simona

(Pok)

 

4.hod

 

(2.tř)

supluje

Vlková Simona

(Pok)

  3.

3.hod

Aj

 

(3.tř)

supluje

Šefčíková Hana

(Teg)

  5.

1.hod

Čj

 

(5.tř)

supluje

Pokorná Michaela

(Teg)

 

2.hod

M

 

(5.tř)

supluje

Pokorná Michaela

(Teg)

 

5.hod

Čj

 

(5.tř)

supluje

Pokorná Michaela

(Teg)

  6.

1.hod

Čjl

 

(Př)

supluje

Šik Jiří

(Dvo)

 

2.hod

D

 

(MA)

supluje

Šik Jiří

(Dvo)

 

3.hod

Aj

 

(ČJ)

supluje

Šik Jiří

(Dvo)

  7.

1.hod

Čjl

 

(ČJ)

supluje

Wild Jan

(Led)

 

2.hod

Čjl

 

(ČJ)

supluje

Wild Jan

(Led)

 

4.hod

Aj

A

(Angl)

spojí

Zlatohlávek Kamil

(Dvo)

 

5.hod

D

 

(Př)

supluje

Pechová Daniela

(Ran)

 

7.hod

 

(Př)

supluje

Pechová Daniela

(Ran)

 

8.hod

Ov

 

(Př)

supluje

Šik Jiří

(Ran)

  8.

4.hod

Bič

 

(Př)

supluje

Pechová Daniela

(Ran)

 

6.hod

Tv

Chl

(Těl)

supluje

Jelińská Zdeňka

(Dvo)

 

7.hod

Pp

Dív

(Kuch)

spojí

Švejdová Alena

(Zl)

 

8.hod

Pp

Dív

(Kuch)

spojí

Švejdová Alena

(Zl)

  9.

3.hod

Ch

 

(Př)

supluje

Wild Jan

(Ran)

 

6.hod

Tv

Chl

(Těl)

supluje

Jelińská Zdeňka

(Dvo)

                   

 

Suplování:  Pátek 24.9.2021  (sudý týden)

  Nepřítomné třídy

-2

-1

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

  1.+6.

 

 

 

 

 

HRY NA HŘIŠTI

 

 

 

 

 

 

  Změny v rozvrzích učitelů:

  Randis Peter

před 5. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň

 

  Wild Jan

před 4. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň

 

  Změny v rozvrzích tříd:

  7.

2.hod

Aj

B

(ČJ)

spojí

Dvořák Jan

(Zl)

  8.

1.hod

M

 

(Angl)

supluje

Dvořák Jan

(Zl)

  Pedagogický dohled u třídy:

1., 3., 4. hod - Pazourková Simona

6., 3., 4. hod - Dvořák Jan