ZÁPIS DO 1. TŘÍDY A PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY 2024_2025
Návštěva zvířat - environmentální výchova v ŠD
ČARODĚJNICE 2024

Úvod > Aktuality ze školy > Sranda banda opět na horách

Sranda banda opět na horách

Rok se s rokem sešel a opět začínáme psát nový příběh z bílého krušnohorského království. Byla jednou jedna škola a ta chtěla , aby všechny děti, které se v ní nachází uměly lyžovat, nebo snowboardovat. Je to přece bezva, když každý človíček se v životě pořád něco učí a dostává příležitosti a možnosti se zdokonalovat v kterékoli oblasti. A tak se stalo, že po prázdninách se ve škole začal realizovat projekt SRANDA BANDA na horách v roce 2024. Do projektu se mohl zapojit každý. Celkem se přihlásilo 34 žáků a začaly přípravy. Všichni víme, že bez dokonalé přípravy, nemá žádný projekt možnost vzniknout a ani být úspěšný. Přípravy probíhaly jak mezi žáky, tak ve sborovně i na horách. V lednu se konečně vše propojilo a projekt a  příběh Sranda banda na horách může začít.

Kapitola první

Cesta do hor

Nikdo z nás už nemohl dospat dnešního rána, jak moc jsme se všichni těšili. Snowboarďáci, lyžaři, instruktoři a tentokrát i naše víla zdravotnice. Je sobota 20.ledna a celá naše banda, a že nás letos jede opravdu hodně, nastupuje do červeného autobusu, který nás odveze za zimním dobrodružstvím na Nové Město nad Jáchymovem. Cesta protkaná za okny sluníčkem uběhla rychle, dokonce máme štěstí, že nás červeňáček dovezl až před hotel a chatu, kde budeme ubytovaní a nemuseli jsme kufry a lyžařskou výzbroj nosit daleko. Rychle jsme se ubytovali a čekal nás první obídek a odpoledne na sněhu plné koulování a her. Večer potom oficiální zahájení výcvikového kurzu a také trošku toho volna na klábosení se spolužáky. Všichni se již nemůžeme dočkat až zítra nazujeme lyže a snowboardy.